Jeg beklager til dere alle, og spesiellt til Karl-Johan, at det desverre kom to vote-oppføringer på rappen. For at dette ikke skal skje igjen føler jeg meg derfor tvunget til å skrive noe. Men siden jeg ikke kommer på noe spesiellt interessant å fortelle akkurat i farten, gir jeg dere derfor heller en link til et bilde som likner forundelig mye på et bilde av "en meget klok og sostifikert kar" (eller sofistikert, som noen mener det heter..):
http://2.bp.blogspot.com/_e9TE6axwXcQ/SaBVn-ggPjI/AAAAAAAAADs/-KaX2jeemEE/s1600-h/x_9a93ef0c.jpg
Takk Vegard.
- Brynjar

Jeg klikket meg inn på denne bloggen via via via (søkte egentlig på en sang..). Pleier aldri kommentere bloggene til folk jeg ikke kjenner, men denne gangen må jeg bare kommentere: Du skriver SÅ BRA! Jeg har ledd masse ikveld jeg - på grunn av dine tankekrumspring. Roman på vei?
SvarSlettForøvrig så tok jeg Bergensbanen sist uke - og måtte sitte 1 1/2 time i Drammen...strømbrudd. Sånn apropos.
Hilsen imponert vestlandstaus (presisering: imponert over skrivingen din - ikke Bergensbanen.)
Hei anonyme vestlandstaus! Takk så mye for rosende tilbakemelding. Godt å høre at bloggen faller i god jord, også på norges vestlige kanter!
SvarSlettHåper du fant sangen...
- B